Sexuální život je jistě zapotřebí čas od času ozvláštnit něčím novým a netradičním. Ovšem některé tipy, které svým čtenářům přinášejí různé lifestylové časopisy, jsou skutečně bizarní. Do tohoto článku jsme pro vás vybrali 8 těch zaručeně nejšílenějších a rovnou upozorňujeme, že rozhodnete-li se některý z nich vyzkoušet, činíte tak na své vlastní riziko.

  1. „Nasaďte svému partnerovi na penis donut a pomalu ho pojídejte.“ (Pokud se zakousnete přímo do penisu, místo sexu pojedete na pohotovost.)
  2. „Podle nejnovějších výzkumů je skvělým afrodiziakem vůně čerstvého toastu.“ (Ovšem pravděpodobnost toho, že se průměrný muž následně vrhne na toast a nikoliv na svoji drahou polovičku, je poměrně vysoká.)
  3. „Přitlačte vidličku (pevně, ale ne tak, abyste propíchli kůži) na různé části partnerova těla – například na jeho půlky, stehna nebo prsní svaly.“ (Hlavně ji nezabodněte moc hluboko, krvácení je spolehlivým zabijákem sexu.)
  4. „Při sexu své partnerce šeptejte, ať vás už nikdy neopouští. Jde o jednu z třiceti nejžhavějších věcí, které nahé ženě můžete říct.“ (Je to určitě jedna z třiceti nejžhavějších věcí, nebo spíš jedna z třiceti nejvíce ponižujících věcí?)
  5. „Jste se svoji přítelkyní zrovna na veřejnosti a chcete jí dát najevo, jaké s ní máte úmysly? Pak se pomalu a pevně dotkněte jazykem její dlaně. Pokud si ji následně utře do sukně, nemá zájem.“ (Jinak řečeno – poslintejte své vyvolené ruku. Jestli vás opravdu miluje, neuteče.)
  6. „Udělejte si postelové buritto. Zabalte svoji partnerku do prostěradla tak, aby nemohla hýbat rukama.“ (Pozor, ať neskončíte ve vězení kvůli znásilnění.)
  7. „Dámy, zapomeňte na Channel č. 5. Prokrvení mužského penisu nejvíc podporuje směs vůní dýňového koláče a levandule.“ (Vůně jako vůně. Mužský penis mnohem lépe prokrví úplně jiné věci.)
  8. „Nasypte své partnerce trochu pepře pod nos těsně předtím, než dosáhne orgasmu. Kýchání může znásobit jeho intenzitu.“ (Nepochybně je strašně vzrušující, když vám žena při sexu začne kýchat do obličeje.)