My vám však nyní ukážeme úplně jiný pohled na věc s tím, že kocovina je skvělá a měli byste se na ni těšit mnohem víc než na samotnou opici!

1. Žádný jiný den si tolik neodpočinete, jako právě s kocovinou. Jelikož vaše nohy i hlava budou vážit zhruba tunu, budete přikurtovaní k posteli a všechny ostatní činnosti nebudou připadat v úvahu.

2. Kocovinové nálady mají tu výhodu, že při nich nedokážete příliš taktizovat. Většinou tak vyčistíte vzduch od všech přetlaků a nesrovnalostí, které se ve vás i v lidech kolem vás nahromadily. Řeknete zkrátka naplno to, co vás vytáčí!

3. V nouzi poznáš přítele. Takže jen ten, kdo se o vás bude starat ve chvíli kocovinového úpění, a ten, který vás polituje, vám za to doopravdy stojí.

4. V průběhu řádné kocoviny se obvykle pořádně vyčistíte. Vaše útroby se obrátí vzhůru nohama a detox je na světě!

5. Jelikož se váš žaludek bude zmítat v křečích a na vlnách podobných mořskému příboji na východním pobřeží Srí Lanky, nebudete schopni pozřít ani gram jídla. Případně všechno hezky vypudíte zase ven z těla. Takže si užijete a nepřiberete, což se dost vyplatí!

6. Váš mozek bude fungovat v úplně jiném modu. Bude citlivější a vnímavější. Zkuste třeba malovat, psát básně nebo složit song o smyslu života!

7. Pokud vám bude opravdu špatně, můžete se uklidňovat myšlenkou, že „zítra“ bude lépe. A pozitivní myšlení je tím správným krokem ke štěstí.

8. Čeká na vás nevšední gurmánský zážitek. Nikdy si totiž neužijete chuť obyčejné studené vody tak, jako právě tento den!