Johnny Parker (43) přišel jako každý den domů a těšil se se svojí milovanou ženou Anitou na společného potomka. Jenže když ji uviděl, nevěřil svým očím. Ležela na posteli a byla celá od krve. Žena mu tvrdila, že potratila a plod spláchla do záchodu.

Byl v šoku a snažil se jí pomoct. Ihned ji odvezl do nemocnice. Jenže tam se dozvěděl šokující pravdu. Lékaři mu řekli, že jeho žena nikdy těhotná nebyla a celé těhotenství jenom předstírala. Jak to, že si toho ale Johnny nevšiml?

Strašně ho to naštvalo a odjel domů. Ženu si pak z nemocnice vyzvedli její příbuzní. Manžel ji nechtěl ani vidět a nechápal, proč mu lhala a vše si vymyslela? Jaký k tomu měla důvod? „Mám pocit, že celou dobu musela vystrkovat břicho. Vypadala opravdu jako těhotná,“ řekl manžel. Dokonce mu i poslala ultrazvuk, ale byl to obrázek z internetu.

Když se vrátil domů, nemohl najít svoji čivavu. Pomohli mu hledat i sousedi, kteří objevili mrtvé vykuchané štěně v popelnici vedle domu. To byl pro Johnnyho další šok. Jeho manželka totiž použila krev ze psa a další jeho části těla, aby mohla předstírat potrat.

„Miloval jsem toho psa,“ řekl Johnny. Anita Parker byla obviněna z týrání zvířat prvního stupně. Dosud ale není jasné, proč předstírala těhotenství a následný potrat. Jisté ale je, že Parkerovi už ve svém šťastném manželství pokračovat nebudou.