Za váš strach ze stárnutí si můžete samy!

Tady máte 7 důvodů, v čem je zakopaný pes!

1) Šedivé vlasy

Dámy v pokročilém věku udělají všechno pro to, aby nebyla vidět jediná šedina na jejich hlavě. U mužů je tomu jinak. I když existují tací, co si své kadeře pravidelně barví, většina z nich zůstává přirozená. Šedivé vlasy na mužích ženy milují!

2) Vypadávání vlasů

Tento přirozený jev není příjemný ani pro jedno z pohlaví, ale muži to mají opět o něco jednodušší. Stačí vzít vlasy strojkem a problém je vyřešen. U žen by to taková paráda nebyla.

3) Botulotoxin

Klobásový jed, který se stal za poslední roky velmi oblíbeným. Myslíte, že je lepší mít napuchlý obličej jak po zápase MMA než 3 vrásky na čele? Určitě není a muži jsou toho důkazem!

4) Porod

I přesto, že jsou muži této bolesti primárně ušetřeni, neměly by se ženy na tento zážitek vymlouvat po zbytek života. I žena po porodu může mít sexy postavu a není tím odsouzena pouze k zestárnutí.

5) Potence

Žena může být matkou pouze do určitého věku. Takoví muži si udělají dítě, kdy se jim zlíbí. Tedy když budou mít ještě s kým!

6) Povislá prsa

Další věc, kterou muž při stárnutí na rozdíl od ženy neřeší. Spraví to pár kliků denně a muž je opět ve formě. U žen je jedinou možností návštěva plastického chirurga.

7) Móda

Je spousta žen, které na sebe i v pokročilém věku natáhnou minisukni a dají na odiv své bohužel už ne příliš dokonalé nohy. Kdyby se nebály stárnout, zvolí model úměrný k jejich věku. Chlapi chodí v saku celý život a nikdo je za to nikdy neodsoudí.