1. Prošťouchnout ucpaný odpad

Nikdy už nezažijete takovou kombinaci zadostiučinění, jako když ten odpad začne zase odtékat. Napadne vás věta, že muže už opravdu v životě k ničemu nepotřebujete. Tak se zase uklidníme, pořád jsou to ti, co mají penisy.

2. Být dominantní

Nic se nemá přehánět, ale když vám celý život bude stát chlap za zadkem, nikdy se nenaučíte, jak si v životě poradit se sexistickými prasaty, agresivními blbci, co mají metr padesát nebo arogantními vedoucími středisek, kteří trpí komplexem z malého penisu.

3. Sršet energií

Ano, pokud nemusíte řešit zbytečné hádky o malichernostech a máte doma pohodu, jste ve skutečnosti víc v pohodě a máte energie na rozdávání, na rozdíl od té kolegyně, co v práci neustále fňuká, že ji manžel podvádí.

4. Nezávislosti

Ten pocit, že se opravdu nemusíte nikomu zodpovídat, nejste nijak závislá a neděláte jenom módní doplněk, je skoro stejně tak dobrý, jako když zvládnete prošťouchnout ten odpad.

5. Parkování

No budete to prostě muset zvládnout, ale na rozdíl od žen ve vztahu, které mají zkreslenou představu o tom, kolik ve skutečnosti je dvacet centimetrů, máte slušnou šanci, že byste to mohla zvládnout celkem brzy.

6. Pravidelné depilaci

Je statisticky dokázáno, že svobodné ženy se odchlupují častěji než ženy v dlouhodobých vztazích. U těch to probíhá vždy ve čtvrtek po Ordinaci v růžové zahradě, před pravidelným vlahým sexíkem.