Říká se, že po dítěti se žena změní.

Stane se komplexní a dokonalou bytostí, která má intuici, mateřské pudy, celoživotní zodpovědnost i obrazně řečeno „splněno“.

Co všechno by žena měla stihnout do té doby, než se jí tohle všechno vyplní?

1) Nezodpovědnost

Na večírky, dámské jízdy, mejdany a rande na slepo už s dítětem nebude čas. Snažte se ze svého „svobodného“ stavu vytřískat co nejvíc. Užívejte si a buďte nezodpovědná!

2) Pozornost mužů

Jakmile porodíte dítě, už nikdy nebudete pro muže tak žádoucí jako před tím. Ne že by to na vás bylo vidět fyzicky, ale váš dívčí půvab se promění v ženskou zralost. Užívejte si tedy koketní pomrkávání a lolitkovské úsměvy do poslední chvíle.

3) Nezávazný sex

Ano, i na ten byste měla po dítěti zapomenout. V ideálním případě totiž budete dennodenně až do konce života usínat vedle otce svého dítěte.

4) Seberealizace

Doba, kdy jste dospělá, ale stále zodpovědná sama za sebe, je ideální v tom plnit si veškeré sny. Chtěla jste se naučit francouzsky, procestovat Jižní Ameriku nebo dostudovat medicínu? Jasně, jde to i s dítětem, ale bez něj asi stokrát lépe…

5) Sobectví

Buďte sobecká. Hýčkejte samu sebe, rozmazlujte se, investujte veškerý volný čas i finance jen sama do sebe. Máte ráda masáže? Ihned si kupte dárkový poukaz. Nikdo jiný to za vás neudělá a zbytek života budete myslet na někoho úplně jiného než na sebe.

6) Samota

I samota může mít naprosto blahodárné a ozdravné účinky na váš psychický i fyzický stav. Teď si ještě můžete dopřát ten luxus, že zmizíte na měsíc celému světu z očí. Jako máma na úprky do tmy budete muset zapomenout.