1. Julie Zugarová (28)
Finalistka Miss a příležitostná modelka disponuje rozhodně největšími silikony. Po soutěži si je nechala zvětšit z trojek na ohromné melouny číslo šest. A je na ně náležitě pyšná, i přesto, že se jí rozhodně nikdo do očí koukat nebude. Ale pro pánské časopisy je jak dělaná, muži z jejích vnad šílejí. Více se o Julii Zugarové dočtete ZDE.

2. Hana Mašlíková (33)
Modelka a teď spíš trenérka sama přiznala, že to se zvětšováním ňader přehnala a zvažovala i zmenšení. Ale zatím se, pánové, můžete kochat čtyřkami, které svým tvarem a velikostí připomínají menší fotbalové míče a může je laskat jen Hančin přítel André. Více se o Hance Mašlíkové dočtete ZDE.

3. Dominika Mesarošová (29)
Ta si na silikonových výplních postavila kariéru a k zákroku samozřejmě přizvala i televizní štáby. Jeden čas byla považována za nejvyvinutější modelku u nás. Dokud nepřišla na scénu Julie Zugarová a Dominiku svými balony netrumfla. Třeba se Domča naštve a půjde na třetí operaci a nechá si udělat třeba desítky. Více o Dominice Mesarošové se dočtete ZDE.

4. Vlaďka Erbová (34)
Rozvádějící se manekýnka měla vždy velká prsa, ale až po porodu dcery Viktorky se rozhodla využít služeb plastického chirurga a svá již tak vyvinutá prsa si nechala „přifouknout“. Dokonce si to zopakovala třikrát a až nyní je spokojená, jak její plný výstřih vypadá, a na svá prsa momentálně ulovila i mladšího hokejku Michala Gulašiho. Více se o Vlaďce Erbové dočtete ZDE.

5. Lucie Hadašová (29)
Pohledná maminka dvou dcer se rozhodla jít na zákrok těsně po vítězství v Miss, protože měla komplexy, že tam měla jen lentilky pod kobercem. Nechala si udělat rovnou čtyřky. Jenže operace se nezdařila, jak měla, a její prsa vypadala spíš povadle než sexy. Ale hlavně že to Jardovi Bednářovi vyhovuje. Více se o Lucii Hadašové dočtete ZDE.

6. Kateřina Šlégrová (44)
Odkopnutá manželka „gumy“ Jiřího Šlégra se nechala bujným poprsím inspirovat ještě v Americe, kde její bývalý manžel hrál. Aby se milovníkovi velkých ňader líbila, tak si do svých menších dvojek nechala vpravit rosol, který z ní udělal během chvíle sexbombu. Sice jí manželství se sportovcem nevydrželo, ale krásné kozičky jí zůstaly dodnes. Více se o Kateřině Šlégrové dozvíte ZDE.