Znáte ještě nějaká místa, kde vás pravděpodobně žádný atentátník hledat nebude? Co alespoň těchto 6?

1.) Šléglov na Šumpersku

Jestli máte chalupu v této malé vísce, můžete hledat útočiště právě tam! Když vás kvůli pražské značce neodbouchne některý z 37 místních obyvatel, budete před teroristy v bezpečí.

2.) Les

Houby už nerostou, ale procházka lesem neuškodí ani na podzim. Se zbraní v ruce potkáte maximálně tak myslivce, takže když neoblečete šálu z lišky, mohl by vás ušetřit!

3.) Hory

Takový pobyt na Sněžce je také poměrně bezpečný. Dokud nehrozí lavina, nic se vám stát nemůže. Navíc je tam vítr a zima a na to ti šašci vycvičení nejsou.

4.) Dubaj

V Emirátech vědí o každé noze, která se ocitne na jejich území a zaměstnanci letiště mají takové platy, že by je nikdo z důvodu propašování plechovky s výbušninou do letadla uplatit nikdy nedokázal.

5.) Nový Zéland

Nejmírumilovnější země na světě, která do ničeho nestrká nos, tím pádem nikoho neštve a všichni ji mají rádi. A není tam Zeman!

6.) Oblast 51

Jestli chcete být v opravdovém bezpečí, pošlete svůj životopis do této americké vojenské základny! Toto místo se nachází uprostřed pouště v Nevadě a nikdo o něm nic neví. I pouhá fotografie tohoto objektu zařídí jejímu autorovi kulku v hlavě, takže teroristům vstup zakázán!