A přes tu všechnu podzimní depresi vám nyní předkládáme 6 důvodů, proč byste se už teď měli na Vánoce začít těšit!

1) Opět budete moct popustit uzdu své žrací fantazii a legálně se přecpávat vším, co vám přijde pod ruku, ale řešení odložit až po Silvestru.

2) Do poslední chvíle můžete doufat, že letos pod stromeček dostanete něco originálnějšího než pouze ponožky a flašku bílého.

3) Připomenete si klasické filmy, jako například Tři oříšky pro Popelku, Pelíšky nebo třeba Obušku, z pytle ven. Určitě se nemůžete dočkat i nové české pohádky, která posledně „stála“ opravdu za to.

4) Být s rodinou jsou pro každého ty nejkrásnější chvíle a Vánoce jsou jedny z mála svátků, kdy se vám to poštěstí. Važte si proto každých Vánoc, kdy můžete být spolu.

5) Spousta z vás však nechce o Vánocích ani slyšet. I pro takové je zde jeden důvod, proč se na ně těšit. Půl roku po Vánocích přijde totiž opět léto! To už je snesitelnější představa než nyní.

6) Někdo se může na Vánoce těšit, protože po nich následuje Silvestr. Tedy restart pro každou naivní osobu, která stále věří, že jí alespoň letos jedno z předsevzetí vyjde. A to platí nejen pro kuřáky!