1. Kylie Minogue (45) Australská popová hvězda nyní randí se španělským modelem Andresem Velencoso (35) a touží víc po manželství než po dítěti. „Mít děti by bylo skvělé, ale manželství? To si přeji víc,“ řekla zpěvačka Sunday Times Style.

2. Diane Keaton (67) Herečka randila s Al Pacinem v době, kdy natáčel slavnou trilogii Kmotr. Pár se rozešel po tom, co se ho Diane zeptala, jestli by si ji vzal. „Byla jsem pro něho šílená,“ řekla herečka v roce 2011. I když se Keaton nikdy nevdala, její postelí prošli slavní muži jako třeba Warren Beatty, Jack Nicholson nebo Woody Allen.

3. Cameron Diaz (40) Randila s Mattem Dillonem, Justinem Timberlakem nebo Alexem Rodriguezem, ale nikdy její partnerství nedospěla až do fáze manželství. „Myslím si, že bychom si měli utvořit svá vlastní pravidla. Nemyslím si, že bychom měli naše vztahy pěstovat jen podle starých tradic,“ řekla Diaz časopisu Maxim, když se jí zeptali na to, jestli je podle ní manželství přežitek.

4. Winona Ryder (41) Největší láskou Winony byl a asi navždy bude Johnny Depp, se kterým herečka randila, když jí bylo devatenáct. „Jestli se někdy vdám, chci, aby to bylo navždy. Moji rodiče jsou spolu čtyřicet let a stále se milují, takže mám na vztah dost veliké nároky,“ řekla magazínu Bang Showbiz v roce 2011 Ryder.

5. Sheryl Crow (51) Pop-rocková písničkářka byla už krůček od sňatku s cyklistou Lancem Armstrongem, se kterým se v roce 2005 zasnoubila. Po roce ale pár zásnuby zrušil. Podle Armstronga prý Sheryl toužila po dětech a on se na rodičovství ještě necítil. Crow teď randí s hudebním producentem Doylem Bramhallem a jeho syny Wyatta (6) a Leviho (3) přijala za vlastní.