Rozchod je šílená věc, ať už se rozcházíte vy s ním nebo on s vámi. Tak jako tak končí určitá etapa života a začíná další. Řekněme si to na rovinu, konce nemá rád nikdo a vždy je potřeba určitá doba na zotavenou. Ať už jste zůstala se svým ex kamarádka nebo ne, těchto 5 věcí mu rozhodně nikdy nepřiznávejte.

1. Pořád tě miluju Pokud váš vztah skončil, vykašlete se na nějaké pokusy o návrat a zoufalé SMS typu „pořád tě miluju“. Čím víc dáte najevo svou slabost, tím víc uděláte svému ex radost.

2. Sex s tebou byl to nejlepší, co jsem kdy zažila Vykašlete se na bilancování a povídání si o vašem společném sexu. Etapa partnerství skončila, a tak nechte všechny věci s ním spojené spát. Pokud mu zvednete sebevědomí a přiznáte mu, že lepšího milence, než je on, jste nikdy neměla, můžete čekat krutý úder v podobě kritiky na váš sexuální um.

3. Stejně jsem tě podváděla Přesto, že jste už jen kamarádi, nekažte si vzpomínky na vztah problémy a lžemi, které se ve vztahu odehrávaly. Nikomu nepomůžete, když mu přiznáte, že byl část partnerství za kokota a hrál druhé housle. Tyhle věci si nechte fakt pro sebe.

4. Pravidelně jsem ti lezla do telefonu Tím, že na něj teď začnete tahat vše, co jste za vztah tajně zjistila, si rozhodně nepomůžete. Pošlete se na samé dno a budete působit jako zoufalka, která si rozchod právem zasloužila. Holt se nikdy nedozví, že jste o té blonďaté náně věděla, no.

5. Jsem zoufalá a pořád sama Není dobré přiznávat se ke všemu. To, že ani po roce stále nikoho nemáte, není žádná ostuda, prostě si dáváte čas na ujasnění a především sama na sebe. Váš ex to ale určitě nepotřebuje vědět. Chlapi jsou ješitní, a tak si můžete být jistá, že on si někoho najde už v prvních 14 dnech. Jen ho nechte, ať si přemýšlí o tom, co, kde a s kým děláte.