Žena, která před třemi lety konvertovala k islámu kvůli svému manželovi, samozřejmě nejí vepřové maso a nepije alkohol, tak není divu, že tyhle věci u stolu nesnáší. Ale tak to u muslimů není nic překvapivého. Jenže to není jediné, co dokáže Katku rozčílit. Jen si přečtěte, jaká vlastně doopravdy rodačka z Ruska je.

1. I když si spousta lidí myslí, že muslimové jsou agresivní radikálové, co mají v hlavě jen to své náboženství, tak Katarina to svým chováním vyvrací. Sama o sobě prozradila, že je citlivá, hodná a starostlivá.

2. Výhru by nepoužila jako jiné ženy na novou garderóbu, ale na cestu do Ruska, aby svému muži, který pochází ze Sýrie, ukázala, kde se narodila.

3. Odmalička nenávidí cibuli, kterou sama nepozře ani ji nedává do jídla, které vaří pro jiné. Katku občas vytočí doběla, když jí cibuli nutí, prostě s tím u ní nepochodí, spíš ji naštvou.

4. Ráda šije a vyšívá, baví ji kreslení, ráda vaří. Zvlášť pro svého manžela, kdy experimentuje s novými jídly.

5. Stále ještě studuje na oděvní škole obor krejčová.

Jestli si chcete i vy sami udělat názor na to, jak se u nás chovají muslimky, že mohou být i milé a přátelské, tak se dívejte tento týden na Prostřeno. Každý den vždy od 17.50 na Primě.