Muži mají občas dojem, že když se dostanou ženě do postele, že tím dosáhli vrcholu vzájemné intimity.

Problém je ale v tom, že jí dosáhli pouze na fyzické úrovni. Existují aktivity a skutečnosti, které jsou pro ženu mnohem zásadnější a intimnější ne zmíněný koitus.

Nevěříte?

Tohle je 5 z nich.

1) Jen tak usnout vedle sebe

Pokud vedle ženy jen ulehnete, chytnete ji za ruku a v klubíčku usnete, zažijete skutečný „průnik“. Zaposlouchejte se do dechu toho druhého, soustřeďte se na vůni kůže a vlasů… a nechte si něco hezkého zdát. Ráno si budete blíž než po noci plné vášnivého sexu.

2) Společné dobrodružství

A tím nemyslíme víkend na horách. Zkuste se spolu vypravit na dobrodružnou cestu, alespoň na tři týdny. Poznáte se lépe než kdekoliv jindy.

3) Péče v nemoci

Už jste se někdy starali o toho druhého, když zrovna nebyl ve své kůži? Čaj s citronem a láska jsou nejlepší medikamenty.

4) Setkání s rodinou

Ve chvíli, kdy se seznámíte s rodinou toho druhého, proniknete do jeho nejniternějších vrstev. Ať chceme nebo ne, rodina toho o nás prozradí víc než dost.

5) Nicnedělání

Vůbec nejlepším testem toho, jak si spolu rozumíte, je sladké „nic“. Pokud je vám spolu dobře i ve chvíli, kdy nemáte žádný konkrétní program, ale jen se na sebe díváte, držíte se za ruku a povídáte si, váš vztah má potenciál.