Chcete mít přitažlivého chlapa? Pak stačí, když budete koukat na 5 věcí, které dělají muže prostě přitažlivějšími a lepšími. Víte, které to jsou? Že ne? Pak se nedivte, jestli vaši partneři stáli zatím za starou belu.

1. Čistota především

Asi to všechny znáte. Nahoře huj, vespod fuj. Dávejte si velký pozor na to, jestli má muž čisté oblečení, voní a chodí upravený. Uvidíte, že pokud bude působit čistě i v teplácích, bude vás přitahovat dlouhá léta.

2. Koukejte mu na ruce

Záděry a ukousané nehty nejsou zrovna tím nejerotičtějším zážitkem, nemyslíte? Proto se na první schůzce nezapomeňte podívat i na ruce.

3. Humor je půl sexuality

S úsměvem se to lépe táhne a to je pravda. I ten nejkrásnější muž se vám časem okouká, a tak dávejte přednost povahovým rysům, které vám nezevšední. Uvidíte, že budete mnohem spokojenější.

4. Neurotici vás moc nevzruší

To, jestli je muž cholerik, sice nepoznáte hned na prvním rande, je ovšem potřeba všímat si i toho, jak se chová k ostatním lidem. K vám si toho zatím asi moc nedovolí, mějte ale na paměti, že život s neurotikem není žádný med.

5. Vousy a nedbalá elegance jsou v kurzu

Nemusí to být zrovna elegán, abyste byla spokojená. V kurzu je nedbalá elegance i decentní strniště, myslíme, že tito muži bývají dost sexy.