Muži jsou hodně zvláštní stvoření. Na jednu stranu na nás koukají jako na pouhé objekty, umělohmotné panny a kusy masa, na straně druhé chtějí vedle sebe osobnost.

Tohle je 7 věcí, které na nás muži milují.

1) Naše přirozenost

I když si myslíte, že čím víc času strávíte u zrcadla, tím lepší dojem uděláte, muži by vám řekli, že nejkrásnější jste pro ně rozcuchané a rozespalé… Zamilovávají se do krásek, ale milují přirozené bohyně vedle sebe.

2) Akcent

Zamyslely jste se někdy nad tím, jak vlastně mluvíte? Každá z nás má specifický tón i dikci. Muž, který nás miluje, nás obvykle umí dost dobře parodovat.

3) Zranitelnost

Nesnažte se být za každou cenu dokonalá, emancipovaná a zodpovědná. Muži na nás milují naše chyby, náš strach i neschopnost couvat autem.

4) Starostlivost

Muži jsou věčnými dětmi. A i když se na oko tváří jako chlapáci, zahřeje je, když se jich čas od času starostlivě zeptáte, jestli nemají hlad a jestli jsou teple oblečeni.

5) Otevřenost

Víte, proč muž tolik miluje, když si před ním čistíte zuby nebo když si lakujete nehty? Vidí vás ve vašem vlastním světě a to je pro něj známka toho, že s ním v něm počítáte.