Pokud si myslíte, že jste průměrný a nudný člověk, zkuste se přihlásit do jedné z těchhle soutěží, třeba se zviditelníte!

1. O nejkrásnější vaginu

Tato soutěž má určité výhody, protože nemusíte pečovat o celé tělo, ale jen o tu pro pány nejdůležitější část! Přes hlavu kuklu, nohy do praku a odborná porota může začít hodnotit!

2. O nejmenší penis

Být šampiónem v této disciplíně vám asi davy nadržených fanynek nezajistí, ale i tak má tato soutěž každý rok mezi diváky nemalý úspěch. Největší penis na světě měří 34 cm, ten nejmenší se zas přeměřuje posuvným měřítkem a na první pohled je téměř neviditelný!

3. O titul Miss Full Of Beauty

Jinými slovy Miss tlustoprdek. Místo pravidelného pohybu a kvalitní stravy se z tohoto nešvaru stala přednost. Dvěstěkilová dívka, která o sobě může říct, že je Miss, by se nad sebou měla vážně zamyslet!

4. O nejošklivější obličej

Soutěž, která se stala oblíbenou hlavně ve Španělsku, dává vyniknout škaredým lidem, kteří by se jinak na molo nikdy nedostali. Hezký záměr nebo radost z cizího neštěstí? Dokud tam soutěžící chodí dobrovolně, nemůžeme říct půl slova!

5. V pojídání knedlíků

Vizovice a s nimi i populární soutěž v pojídání švestkových knedlíků. Dodnes drží světový rekord Patrik Bertoletti z USA, který spořádal neskutečných 233 knedlíků. Všem soutěžícím přejeme velké žaludky a vředům zdar!