Tolik rádoby zpěvaček snad ještě světlo světa nikdy nespatřilo jako poslední dobou u nás. Nějakým záhadným způsobem si některé ženy myslí, že dostaly dar a můžou lidi obohacovat svým zpěvem. Bohužel jejich okolí nemá na to takové koule, aby jim řeklo, že je to spíš krákorání.

O kterých slavných ženách českého šoubyznysu je řeč o tom, že tahají kocoura za ocas?

1. Emma Smetana (28)

Nedávno vyhozená moderátorka Odpoledních zpráv si už dřív umanula, že dobude i hudební zpěv, a vsugerovala si, že umí zpívat. Jenže to její skřehotání bychom vám nepřáli slyšet. Už v muzikálu, kde ji kupodivu vzali na hlavní roli, by diváci nejradši odešli ze začátku představení. Jenže Emma je rozhodnutá stát se profesionální zpěvačkou stůj co stůj.

2. Eliška Bučková (26)

To je kapitola sama o sobě. Když randila se zpěvákem Václavem Noidem Bártou, tak si asi řekla, že když chodí s hudebníkem, tak je to vlastně taky zpěvačka, a začala ze sebe vyluzovat dost prapodivné zvuky, které vyvrcholily nazpíváním písně k Vánočnímu Kameňáku, která všem málem utrhla uši.

3. Lucie Vondráčková (36)

Samozvaná zpěvačka má obrovské štěstí v tom, že si vytvořila velký fanklub, který vykupuje všechny její CD. Jinak by o ně normální člověk ani nezakopl, jenže Lucka je v tomto silná v kramflecích a i když nevyzpívá moc oktáv, tak ji lidé zbožňují. Ale ať už prosím radši nezpívá a je hokejovou manželkou na plný úvazek.

4. Jitka Boho (23)

Už od vítězství v České Miss si usmyslela, že modeling je pro ni málo, ale chce dobýt hudební šoubyznys. Začala na všemožných akcích zpívat, ale pořadatelé už dávno pochopili, že tady pšenka nekvete a modelka s pohlednou tváří opravdu zpívat neumí. A ani svatba s hudebníkem jí k hvězdné kariéře nepomůže.

5. Iva Pazderková (36)

Komička se teď také rozhodla, že další level v její kariéře by mohl být hudební. Momentálně se účastní soutěže Tvoje tvář má známý hlas a napodobuje světově proslulé zpěváky a zpěvačky. Jenže bohužel je slabým článkem v celém kolektivu a zpěvu by se měla radši vyhýbat jako čert kříži.

To bychom tu mohli být do nekonečna, kdybychom dál vyjmenovávali rádoby zpěvačky, ale tyhle dámy jsou ty, které jsou nejvíc vidět a ve svém životopisu se nebojí napsat, že umí i zpívat. Ale tak dejte si ruku na srdce, tohle snad nemyslíte vážně.