Také jste si všimli toho, že se na předních stranách bulvárních plátků točí pořád dokola ty samé obličeje?

Umělohmotné figuriny, které byste mohli upotřebit jako věšák na kabáty nebo zarážku do dveří, se neustále derou do popředí.

A přitom je u nás v Česku tolik skvělých a nadaných dívek a žen, které by si zasloužily mnohem více pozornosti!

Představujeme vám 5 z nich.

1) Iva Odivi Burkertová

Krásná absolventka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, mladá a nadaná módní návrhářka, která ve své tvorbě kombinuje střídmý severský design spolu s nádechem vintage. O její značce ODIVI, která v současné době expanduje také do zahraničí, ještě mnohé uslyšíme!

2) Jitka Nováčková

Inteligentní, výrazná modelka a vítězka České Miss 2011 má kromě líbivé tvářičky také názor a jasnou představu o životě. Ačkoliv je jí teprve 22 let, jasně ví, co chce a kam směřuje. My ji za to nekriticky obdivujeme!

3) Lady Mousellyca

Tahle překrásná mladá dáma se vyžívá v burlesce! Že nevíte, o co jde? Pak si představte výrazné líčení, dokonalé ženské křivky a estetiku 30. let! Tahle tanečnice patří k české špičce.

4) Aneta Galisová

Možná už jste na ni zapomněli. Kdysi excelovala jako největší rebelka v soutěži SuperStar, protože na ni vytáhli prsaté fotografie. Tahle sympaťačka dál válcuje podia, ale už se svojí kapelou Prague Conspiracy.

5) Lucie Michnová

Na první pohled křehká květinka se ve své tvorbě dokáže pořádně odvázat. Díla téhle fotografky a vizuální umělkyně jsou natolik kontroverzní, že by vydala na samostatnou rešerši.