Když je na hřišti mužského fotbalu víc než jeden míč, je to většinou problém. V ženském fotbale je na hřišti najednou až 45 pořádných balonů a nikomu to nevadí! Vydejte se s námi na cestu kolem světa a objevte ty nejvíc sexy fotbalistky planety.

5. Anouk Hoogendijk (30) – Nizozemí

Holandská kráska, která valí za ženskou verzi Ajaxu Amsterdam a národní tým. Pokud na ni máte chuť, musíte být zatraceně rychlý. Umí totiž běhat jako gazela! 

4. Julia Simič (26) – Německo

Německá divoška, která hraje za Wolfsburg a má na kontě i pár startů za juniorský nároďák. Při hře umí být pěkně tvrdá. Stejně jako její bradavky, které ráda vystavuje. 

3. Hope Solo (33) – USA

I když je americké národní brankářce už přes třicet, dlouhodobě se drží mezi nejvíc sexy sportovkyněmi světa. A nejen na hřišti umí být pěkně drsná. Jednou dokonce skončila před soudem za napadení své nevlastní sestry. 

2. Kaylyn Kyle (26) – Kanada

Kanadský národní poklad a majitelka exkluzivního zadečku! Navíc má tvářičku sladší než javorový sirup. Tu prostě musí milovat i v zemi ledního hokeje. 

1. Laisa Andrioli (27) – Brazílie

Sexbomba z kolébky fotbalu. Na internetu je mnohem obtížnější najít její fotku v dresu než bez něj. A i vám musí být jasné proč!