Jestli máte vy nebo někdo z vašich blízkých komplex z malého penisu, pokochejte se těmito bizarnostmi z říše zvířat, které vás uklidní!

1) Penis s háčky

Kam se hrabou labutě na mořské slimáky! Tito tvorečci totiž patří mezi nejvěrnější tvory na planetě. I když jsou to hermafroditi, to znamená, že v jednom těle ukrývají pomyslný penis i vaginu, musí se společně spářit a předat si buňky. Kromě toho, že jim penis ihned po oplodnění upadne, vymetou pomocí háčků na něm spermie od předchozích milenců. Takové by se nám taky hodily!

2) Dvojitý penis

Žraloci jsou evidentně labužníci a jeden penis jim nestačí. Ve skutečnosti se však jedná o jeden penis, který se uvnitř samičího těla otevře jako deštník. Zajímavostí je, že penis má hroty. No, žraloci to prostě mají rádi asi dost natvrdo!

3) Mega penis

Asi vás to překvapí, ale vzhledem k velikosti těla má jeden z největších penisů želva. Když se takový želvák vzruší, povyroste jeho penis až o 50 % délky a na obvodu nabude až o 75 %. Samec karety obrovské, který může dorůst až velikosti 2,5 metru, se tedy chlubí metrovým přirozením!

4) Penis jako brokovnice

Ježura australská má na první pohled dokonale nesmyslný penis. Je totiž zakončený čtyřmi vyústěními. Tento orgán by se dal nejlépe popsat jako sasanka nebo dvouhlavňová brokovnice. Při každém sexu hlavně navíc střídá, asi aby se mu neopotřeboval.

5) Penis s ostřím nože

Pokud se některým samičkám vyplatí být při sexu povolné, tak jsou to rybičky živorodky komáří. I když mají samičky záklopku proti nevhodným milencům, penis nenasytných sexuálních maniaků je opatřen řezavými háčky, které umožňují dostat se do jejich těla násilím. Au!