Pokud bychom se vrátili o pár let zpět, asi by nás nenapadlo, že hvězdy jako Robert De Niro, Johnny Depp nebo John Travolta budou v současné době terčem posměchu. Ani jejich filmové ceny jim nezaručily respekt a uznání celoživotně. Jsou prostě věci, o které lze lehce přijít a musí se na nich celý život pracovat. Zde je žebříček 5 slavných herců, kteří totálně přišli o náš respekt.

1) Robert De Niro

Robert sice ohromil filmem Terapie lásky, za který byl v roce 1991 nominován na Oscara, respekt diváků si ovšem neudržel. Pro uznávaného herce se stal osudným rok 2000, kdy se objevil v komediálních filmech Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla a Fotr je lotr. Oba dva filmy rozhodně nesklidily pozitivní recenze a kritici se do filmů pustili na plné čáře. Sám Robert De Niro sice herecky ztvárnil roli bláznivého otce skvěle, ovšem o žádné velké umění zde nešlo. Pokračování filmu Fotr je lotr je ještě horší než první díl.

2) Johnny Depp

Doby, kdy byl Johnny Depp (52) považován za sexsymbol, idol žen i mužů a naprosto talentovaného umělce, jsou dávno pryč. Dnes je Johnny v pozadí a je považován za obtloustlého narkomana, který se objevuje v podprůměrných filmech jako Mortdecail nebo Transcendence. Sexy pirát z Karibiku je už dávno minulostí.

3) Tom Cruise

Ani Tom Cruise nás už delší dobu neohromil ničím, co by stálo za zmínku. Pamatujete na doby, kdy po něm toužila každá žena a jeho plakáty zdobily pokoj každé z nás? Mnohem víc než svými filmy je Tom znám svým podivným životem. Začalo to šíleným sňatkem s Katie Holmes, se kterou má asi nejrozmazlenější dceru Hollywoodu. Jeho skandální kariéra pokračovala odchodem do pofidérní církve, a to nejsou zdaleka jediné katastrofy, které Tom předvedl. Jistě si rádi pustíme Mission: Impossible, ve kterém na slavného Cruise zavzpomínáme.

4) John Travolta

Stejně jako některým jeho kolegům tak i Johnu Travoltovi odzvonilo. 70. léta jsou zkrátka pryč a z fešáka je nevýrazný stařík, který těží ze své minulosti. Za posledních deset let nás John opravdu ničím neohromil. Filmy jako Pomáda nebo Pulp Fiction: Historky z podsvětí jsou už dávno minulostí, ze které herec stále těží. Chtělo by to ovšem něco nového.

5) Jim Carrey

Jim Carrey byl asi jednou z největších komediálních ikon 90. let. Bohužel i záře této hvězdy už není tak jasná a třpytivá. Jeho filmové propadáky Yex men, Finty Dicka a Jane nebo Návrat blbýho a blbějšího ho dostaly do sekce herci bez respektu. Bohužel, Jime, to se fakt nepovedlo.

Máte na tyto herce stejný názor, nebo jim stále patří váš obdiv?