Sice by si každý řekl, že těchto 5 krásek musí mít v lásce přece jen štěstí, když jsou úspěšné a ještě dobře vypadají. Jenže to se šeredně mýlí, opak je pravdou a dokazuje to, že hezká tvářička vám nezaručí mít po svém boku pana Božského.

Neustále jim někdo láme srdce, nechová se k nim slušně, sebrali jim spoustu iluzí o mužích, ale ony se stále nevzdávají a čekají na toho pravého. Možná to bude trvat měsíc, možná rok a víc, ale ony nespěchají, vše nechávají na osudu, koho jim přivede do cesty. O koho vlastně jde?

1. Gabriela Franková (22) S bývalým přítelem chodila více než rok po svém zvolení Českou Miss. Jenže o tom, že to nebude fungovat, svědčily žárlivé scény, které modelce dělal na veřejnosti, tak to radši modelka utnula, než by se z toho zbláznila. Teď je sama a užívá si nabyté svobody. Dokonce se přiznala, že má „kamaráda s benefity“, takže sexuálně nestrádá, ale do nového vztahu se radši moc nehrne. Ale kdyby se objevil někdo, kdo by jí učaroval, tak by své stanovisko přehodnotila.

2. Kateřina Kristelová (36) Moderátorka má za sebou nepovedené manželství s hokejistou Martinem Tůmou, ze kterého vzešla dcera Claudia. Jenže jak ta láska rychle začala, tak taky brzy skončila rozvodem. Pak se ještě utápěla ve vztahu s Kazmou, ale o této minulosti už nerada mluví. Teď je sama jen s dcerkou, ke které už jen tak nikoho nepřivede, a jestli si do života někoho pustí, tak to bude muset opravdu hodně zvážit.

3. Tereza Černochová (32) Zpěvačka si sáhla až na absolutní dno. Otěhotněla, když to nejméně čekala, otec dítěte ji ještě před porodem opustil a k malé Lauře se nemá. Tereza tak zůstala na dítě sama a bez prostředků. Ale dokázala se z toho dna odrazit a teď žije plnohodnotný život i bez partnera a dcerka jí dělá jen radost. Ale už sama říká, že by byla připravena začít nový vztah a dopřát tak malé holčičce i mužský vzor.

4. Martina Pártlová (36) Zpěvačka se lásce nebrání, ale není jí přáno. Již několik let se vedle ní žádný mužský neukázal a Martina se smíchem říká, že její láskou je jen fretka, se kterou žije. Ale je poznat, že by mužskou náruč už brala a nebránila by se vztahu, ale zatím nikdo kloudný se neobjevil. Ale rozhodně si nezoufá, užívá si života plnými doušky, a když se někdo objeví, tak se někdo objeví.

5. Lucie Borhyová (37) Dvojnásobná mamina to nikdy neměla s chlapy lehké. Vždy se bláznivě zamilovala a skočila do vztahu po hlavě. Bohužel si vždy natloukla pusu a vyšla z toho jen zlomená a odhozená. I když má dvě děti, tak ani jeden z partnerů ji nepojal za ženu. I přes všechno zlé ale moderátorka na lásku a muže nezanevřela. Stále doufá, že potká toho pravého, který bude milovat nejen ji, ale i její potomky.

Líbí se vám některá z těchto krásek? Tak neváhejte, nikdy nevíte, kdy by bylo pozdě, a napište nám do redakce, která ze slavných žen by byla pro vás tou snovou a proč. Pošlete nám vzkaz na: redakce@extra.cz.