ExVyVolená Eva Feuereislová (23) už je ze soutěže doma, ale stále se zřejmě nemůže vzpamatovat z toho, že ji diváci poslali domů. Pavlína, se kterou soupeřila v Duelu, navíc dostala 95 % hlasů, což Feuereislová nemohla vydýchat. Tady je 5 důvodů, proč se tak stalo.

  1. Feuereislová ze sebe po celou dobu soutěže dělala chudinku, jak ji zradila její bývalá nejlepší kamarádka, jak musí splácet dluhy, jak jí jde o život, ale ten, kdo četl články na eXtra.cz, věděl, že ubohá Eva rozhodně není takový chudáček a musela dobře vědět, do čeho jde.
  2. Feuereislová po vstupu do Vily okamžitě skočila do náruče Vladka a proskakovala mu zadnicí natolik, že diváci dlouho nechápali, že ji neprohlédl. Když došlo na lámání chleba a ve Vile zbylo už jen pár soutěžících, bylo jasné, že je třeba začít zbrojit proti očividně nejsilnějšímu soupeři. Takže Eva otočila a jako kolovrátek začala Vladkovi nakládat jednu kritiku za druhou. I když jde o soutěž a taktika je v pořádku, změna v Evině chování byla tak očividná, že by ji přehlédl jen naprostý ignorant. Po prohře v Duelu si ještě Feuereislová myslela, že vypadla kvůli tomu, že se otočila k Vladovi zády, ale její mozeček nepochopil, že diváci nejsou „Tataři“ a právě valná většina Vladkových fanoušků Evu v Duelech na začátku podporovala.
  3. Ne nadarmo se Feuereislové říká slavomanka. Už na začátku vstupu do Vily Eva vytahovala svou „mediální minulost“, před ostatními soutěžícími ze sebe udělala novinářku, ale všichni, kdo v (nejen) bulvárních médiích pracují, vědí, že Eva jen fantazíruje a svým chozením na večírky, kam nebyla zvána, se zařadila spíš mezi Holubí letku. Její touhu prosadit se dokazuje i neustálé „přátelení se“ s céčkovými celebritami, které stejně jako ona vyžadují pozornost médií, a tak jim nevadí udělat téměř cokoliv, aby se o nich psalo.
  4. Feuereislová se ve Vile často zmiňovala o své kamarádce Patricii, která ji byla několikrát podpořit v Duelech. Tato mohutná žena s výrazem podřadné hokynářky je opět v médiích známá jako osoba na večírcích nežádoucí, existují proti ní dokonce důkazy, jak kradla v jednom salónu umělé vlasy. Je možné, že by diváci, kteří si o soutěžících hledali všechny možné informace, byli natolik slepí a nedali si dohromady, že přátelství Evy s touto ženou ji řadí do stejného levelu?
  5. Feuereislová se několikrát zmínila o kdysi velkém přátelství s účastníkem první řady VyVolených Michalem Frašem. Už tehdy, po skončení této nejslavnější řady se Eva za exVyVolenými plazila ve snaze se spřátelit pod záminkou, že o nich napíše. Ti, co si ještě pamatují reality show Bar, odehrávající se v areálu Žlutých lázní, ví, že tam byla Eva téměř dennodenním hostem jen z jednoho důvodu. Aby byla vidět.