V primáckém pořadu Prostřeno se minulý týden objevila zatím asi nejvýraznější soutěžící Daria Zaychenko. Video jejího šestiminutového záchvatu smíchu připomínajícího Tanec svatého Víta s těžkou padoucnicí se stalo hitem internetu. Krasobruslařka Daria vyvolala svým chováním v pořadu tolik negativních reakcí na internetu, že by to vydalo na celou knihu.

Tady je pět důvodů, proč je přesto Daria lepší než většina soutěžících.

1. Umí vařit

Darie je sice devatenáct, ale snažila se připravit menu, které by nezvládl soutěžící o mnoho let starší.

2. Je bezprostřední

Daria působila v televizi afektovaně a hlučně, ale byla bezprostřední, sama sebou, což se o ostatních soutěžících říct nedá.

3. Nebojí se říkat věci narovinu

V pořadu, který je sice o vaření, ale hlavní roli tam hraje taktika a přetvářky, se nenosí říkat pravdu ostatním soutěžícím do očí. Daria s tím problém nemá.

4. Nebojí se ukázat, že si žije dobře

Mít se dobře se (nejen) v Česku neodpouští. Daria pochází z dobře situované rodiny, což mnozí zaprděnci nemohou vystát. Proč by se proboha měla kvůli pořadu přestěhovat do panelákového 1 plus 1, jen aby se Čecháčci nezbláznili z toho, že je na tom někdo líp než oni.

5. Umí dobře tančit a dobře vypadá

Daria od mala krasobruslí a jako „zábavu“ si vybrala tanec, který jí jde skvěle, navíc u toho dobře vypadá. Slídilové vypátrali na YouTube video, kde Daria při bruslení několikrát spadla, což se prostě při závodech stává, jenže tentokrát se jakýkoliv neúspěch hodí nepřejícím do krámu.