Leona Machálková alias dívka od krav

Včerejší garderobu a celkový vzhled tato známá zpěvačka opravdu nevychytala. Leonin účes vypadal naprosto neupraveně, rozlítaně a k společenskému účesu měl daleko. Leona působila, jakoby ani nevyužila služeb profesionálních kadeřníků a vlasy si sepnula sama tak pět minut před vystoupením. Dvě zvláštně vypadající kremrole, které obíhaly celou hlavu, nevypadaly zrovna pevně, a tak se zpěvačka asi celý tanec modlila, aby jí účes nespadl. Tomuto stylingu opravdu nemůžeme zatleskat.

Leošova divoženka Katarina

První slavnostní večer se nám Leoš Mareš představil sice v roli perfektního tanečníka a umístil se se svou taneční partnerkou Katarinou na prvním místě, ovšem co se týče jeho krásné tanečnice, je vidět, že si s účesem pro první večer moc velkou starost nedělala. Katarina měla vlnité a naprosto neupravené rozpuštěné vlasy, ve kterých vypadala sice jako sexy dračice, ovšem k upravenosti a galantnosti měla opravdu daleko. Tento účes by byl vhodný tak do baru, ovšem ne na událost, jako je StarDance.

Šílená kreace s květinovou výzdobou Mařence moc nepomohla

Ani blogerka a herečka Marie Doležalová s účesem pro první večer nezazářila. Šílená čelenka s květinami jí popravdě řečeno moc nelichotila. Mařenka, jak jí je přezdíváno, by se možná měla v dalších kolech řídit heslem, že méně je někdy více. Tato šílenost zůstane divákům jistě ještě dlouho v paměti. Mimochodem ani druhý večer to s vyčesaným culíkem alias koňské žíně moc neklaplo.

Tanečnice Lukáše Pavláska to s elegancí asi moc neumí

Taneční pár Lukáš a Lucie je skutečně nejvtipnějším párem soutěže. Bohužel to nelze brát pouze jako lichotku. Včera to s šílenými účesy s námořnickou čepičkou na hlavě úplně netrefili. Lukáš vypadal s jeho ofinkou naprosto strašně a Lucie měla asi velký problém, aby jí čepka z hlavy nespadla. Pinetky, které ji držely, byly všude vidět a opravdu to šlo udělat lépe.

Necháme se tedy překvapit, co si pro nás celebrity připraví příští týden a jaké účesy a róby si zvolí.

Velké hodnocení posledního večera naleznete ZDE