Počasí se nám zbláznilo, a tak je jeden den jaro a další den se potýkáme s přívaly sněhu. Tyto změny ovlivňují nejen naše zdraví, ale i naši psychiku. Proto si dopřejte čas od času relax v podobě vonné koupele. Navrátí se vám dobrá nálada a prohřejete si zmrzlé tělo.

1) Dobrou noc

Pokud máte stres, pravděpodobně nemůžete spát a v hlavě vám neustále běží film. Na nespavost vám skvěle pomůže koupel, do které přimícháte velký hrnek medu a mléka. Díky spojení medu a mléka získáte dokonalou vůni, která vás uvolní a navodí pocit únavy. Koupel s takovou esencí si naordinujte nejméně na půl hodiny a pak rychle do postele.

2) Krásná pleť

Kvůli nervozitě máte pupínek vedle pupínku, kruhy pod očima a vaše pleť je povadlá? Žádný problém. Tentokrát si do vany přidejte heřmánek, a to v jakékoli podobě. Nejen že zmírňuje napětí a stres, vaše pleť bude jako dětská prdelka.

3) Vyčistěte unavené tělo

Pokud se potřebujete zbavit toxinů v těle, které se vám můžou hromadit kvůli nemocím i špatné náladě, přidejte si do koupele hořčičná semínka. Nenahrazujte semínka hořčicí, protože pak by k očistnému efektu nedošlo. Vaše tělo se krásně prokrví a škodliviny odejdou z těla.

4) Zachovejte si zdraví

Pokud si chcete posílit imunitu a tělo pořádně ozdravit, pak si do koupele přidejte skleničku kvalitního jablečného octa. Důležité je mít vodu pořádně horkou a minimálně půl hodiny se v ní napařit.