Už se nebudete muset vyrovnávat s odmítnutím, naopak si sama budete určovat, kdy se vám chce a kdy ne. Postačí vám k tomu tyto tři rady. Jsou prostě věci, na které se chytí každý chlap, únava neúnava.

1. Svůdné prádlo

Pokud chodíte do postele s teplými ponožkami a vytahaným pyžamem, nemůžete se divit, že z vás není muž zrovna odvázaný. Vyzkoušejte si někdy obléct sexy spodní prádýlko a uvidíte, co to s ním udělá. Podvazky, průhledné podprsenky, mini kalhotky, to všechno muži milují a vy tím zabodujete.

2. Nový vítr

Každá předehra začíná stejně, každý pohyb těla je stejný, tak proč si ten stereotyp nenechat na zítřek. Když ale partnera překvapíte něčím novým a místo nudného hlazení si ho rovnou strčíte do pusy, uvidíte, kolik radosti tím způsobíte sobě i partnerovi.

3. Polibky po celém těle

Muži prostě milují orál. Tak to je, a pokud mu ho čas od času uděláte, nemusíte se bát toho, že by se vám nedostalo odměny. Takže pokud vám partner právě vypráví, jak je unavený a jak vám to vynahradí zítra, neváhejte a hupněte pod peřinu. Uvidíte, že výmluvy okamžitě přestanou.