Stojíte v milostném trojúhelníku, a to v roli milenky? Pak nemáte opravdu lehkou úlohu. Ženy jsou totiž stvořené pro vztah, rodinu a věřte, že dříve nebo později tyto touhy popadnou každou ženu. Dále tvrzení, že některé ženy dokáží brát sex jako muži, tedy pouze jako fyzickou potřebu, jsou kraviny.

Je tedy víc než jasné, že jednou přijde doba, kdy se z milenky budete chtít stát partnerkou, a to už nebude taková hračka. Existují 3 typy milenek a podle toho, do jaké skupiny patříte, můžete okamžitě zjistit, jak bude vaše budoucnost vypadat. Držíme palce!

1. Milenka na do smrti

Asi nejhorší kategorie. Jde totiž o ženy, které muži berou skutečně jen jako zábavu a povyražení, a tak se k roli přítelkyně nedostanete nikdy a nic s tím neuděláte. Takové ženy si vybírají především úspěšní ženatí muži, kteří se chtějí odreagovat a zvednout sebevědomí. Věta: Zítra jí to řeknu a budu s tebou je opravdu klišé. Hlavně mu na to nenaleťte. Za muže mluví totiž činy, a ne slova.

2. Milenka z přesvědčení

Některé ženy, většinou ty, které si prošly velkým zklamáním, se rozhodnou, že se už nikdy nezamilují, a tak se snaží nacpat do role perfektní milenky. Žádné závazky, minimální city a především dobrý sex. Světe, div se, právě tento typ milenek ovšem ničí rodiny. Právě do těchto žen se muži bláznivě zamilovávají a opouštějí dlouholeté partnerky. Většinou tyto vztahy nemívají dlouhého trvání.

3. Milenka spřízněná duše

Potkáte muže, který se ve vztahu skutečně trápí, a ukážete mu naprosto nový rozměr světa. Oba ožijete a vášeň přeroste v lásku. Tak takový scénář by si přála každá žena, která se dostala do role milenky. Bohužel se takového happy endu dočkají jen některé z nás.