Každá z nás nemůže být hubená, modrooká, roztomilá blondýnka, ze které budou všichni paf. Někdo prostě musí zůstat na posledním místě v žebříčku krásné ženy. Přesto se dá vyrovnat i s tím, že k modelkám nepatřím, a žít spokojený a pohodový život. Zajímá vás jak?

1. Vnímejte svou vnitřní krásu

Ne nadarmo se říká, že to, co máte uvnitř, se projevuje i na venek. Pracujte tedy především na své vnitřní kráse, na svých vlastnostech a ctnostech. Uvidíte, že se na vás lidé začnou dívat jinak a vám se v očích rozsvítí světýlka krásy, která váš obličej promění k nepoznání.

2. Nic nezakrývejte

Vykašlete se na svoje nedostatky a nedělejte si hlavu s tím, co si o vás ostatní myslí. Přirozenost sluší každému a nikdy se neokouká. K čemu něco před okolím zakrývat, nic vám to nepřinese a spíš vás to sváže, protože pak nebudete mít odvahu přirozenost projevit.

3. Upravujte se

Přestože se z vás modelka už asi nestane, neznamená to, že se musíte stát nevýraznou a zanedbanou šedou myší. Vnímejte svou ženskost a pečujte o sebe. Nebojte se upravit nebo lehce nalíčit. I pro vás jsou kadeřnictví, kosmetiky a manikúry otevřené. Všeho ovšem s mírou.