Možná si lámete hlavu nad tím, proč se každý muž vždycky otáčí za cizími ženami, i když má po boku tu nejkrásnější a nejpříjemnější bytost pod sluncem.

Je úplně jedno, jak vypadáte, jaké máte vzdělání, jak moc jste zábavná, milá a laskavá, stejně se scénář pokaždé opakuje.

Co svět světem stojí, tak na všechny muže (s výjimkou kněží a homosexuálů) platí tato nepsaná pravidla.

1) Neokoukaná sukně je vždycky zajímavější než ta, kterou zná nazpaměť. Aneb slovy klasika „Když se přejíš svíčkové, pochutnáš si i na suchém rohlíku“.

2) Vás už v posteli měl. A jelikož muž je od přírody dobyvačný lovec, lov na vypelichanou slonici mu pořád přijde mnohem zábavnější než hra s ochočenou laňkou. S tím se prostě smiřte.

3) Z cizího krev neteče. Alespoň co se prvních pohledů, doteků a sexu týče… A vy už prostě cizí nejste. Je otázka, jestli to je ve finále ku škodě nebo k užitku.

Nakonec nám stejně nezbude nic jiného než se smířit se svou rolí, protože každá nová milenka by na našem místě stejně za chvíli dopadla úplně stejně, ne-li hůř. A proto se uklidňujme pravidlem, že nezáleží za kým se ohlíží a ke komu utíká, ale kam se vrací. Amen.