Kdo si myslí, že všechny krásné holky v Česku urvala stáj Michaely Maláčové (43), je na omylu. Když jsme zašli na casting projektu iGirl, nestačili jsme se divit, kolik sexy kočiček se uchází o tento prestižní titul.

Více než 300 modelek s dokonalými křivkami se snažilo dostat do finálové dvanáctky. Kromě klasických rozhovorů, kde holky dávaly najevo, že mají pod čepicí, přišlo na řadu hlavně pózování v plavkách a to byla teprve jízda. Pro fotografa Roberta Novotného bylo hodně těžké vybrat mezi tolika blondýnkami, brunetami a zrzkami dvanáct nej.

Nakonec se podařilo sestavit dvanáctku těch nejkrásnějších dívek, z nichž jedna se stane tváří největší automobilové výstavy v ČR – Prague Car Festival. Součástí loňského ročníku byl tajný závod Prahou, který si užili nejen účastníci, ale i veřejnost, takže jsme zvědaví, jestli se majitelé vytuněných vozů proženou Prahou i letos.

Jedno je ale jisté, Prague Car Festival bude tento rok v Letňanech 30.‒31. srpna a kromě úžasných aut tam můžete potkat všech dvanáct finalistek projektu iGirl, jež má na starost parta ajťáků z neziskové organizace IT people, která se snaží spolu s Eliškou Bučkovou (25) přitáhnout mladé lidi ke studiu IT oborů.