1. Hadry po celém bytě

Židle u postele s hromadou oblečení je očividně out. Pánové vymysleli upgrade v podobě odhazování oblečení po cestě do koupelny, a to úplně všude. Spodky na kuchyňské lince skutečně nejsou cool.

2. Potopa v koupelně

Opravdu není fajn, když přijdete do koupelny a málem se přizabijete na louži o velikosti Středozemního moře. Jednou, dvakrát se dá přežít, ale když o svůj život bojujete po každé miláčkově sprše, je to trochu moc.

3. Oslovování typu prcinka…

Ne, prostě ne! Tohle nejde a nikdy nepůjde! Pokud o nás nechcete přijít, přestaňte nás prcinkovat, buchtičkovat a láskovat. Na to máme svoje teplé kamarády.

4. Selfie z posilovny

Nápad vyfotit si svaly v zrcadle v posilovně za účelem získat fanynky na Instagramu je špatný nápad. Tedy pokud nejste zrovna Ben Cristovao (28). Jediné, co vám tento narcismus přinese na Instagramu, jsou fanoušci.

5. Mávání penězi okolo sebe

Bohatě stačí, že na sobě máte značkové hadry, boty, hodinky za statisíce a jezdíte v nové audině. Opravdu není nutné snažit se podplatit ochranku za účelem dostat se do podniku rychleji. Zvlášť když se jedná o majitele, a ne ochranku.

6. Šetření penězi

Pokud na nás naopak šetříte a nejste schopni zaplatit ani pár drinků nebo večeři s tím, že výplata vám přijde až v pondělí, není se už o čem bavit, a to nemusíme být ani zlatokopky.

7. Loví baby na Tinderu

Závislost na sociálních sítích a aplikacích je, pánové, vaše věc. VAŠE VĚC! Nechte si odepisování na soukromí domova. Stejně moc dobře víme, že na sociální sítě chodíte jen lovit další baby…

8. Tulení po sexu

Nechte to v režii dámy. Pokud jde o záležitost na jednu noc, asi nemůžete snít o tom, že vám bude po zbytek noci slintat na hrudník. Dopřejte jí osobní prostor, obzvlášť pokud jste v její posteli.

9. Přepracovanost

Ano, my to chápeme, byl to těžký den, jste unavení, naštvaní, šéf je kretén, ale nefňukejte nám. Pořád chceme mít doma chlapa, a ne uplakanou buchtu.

10. Debilní kecy po sexu

Nemluvte, prostě po tom nemluvte. Pokud to nutně nemůžete vydržet, v každém případě se zdržte komentářů jako: „To se mi zase jednou povedlo,“ nebo „Miluju, jak je tvoje mušlička vždycky vlhká.“