Je pravdou, že patří mezi naše nejkrásnější Miss a kdyby se neslehla zem po Zuzaně Jandové, měla by o něco těžší konkurenci. Takhle ale patří Tereza Chlebovská (23) objektivně asi k tomu nejlepšímu, co naše soutěž krásy vyplodila, a asi se chceme v příštím životě narodit v jejím těle.

Protože má super obličej, obrovské vlasy a skvělou postavu.

Zatímco ale na veřejnosti není moc vidět, na jejím Instagramu si jí užijete až až, Chlebovská totiž jakoby si řekla „Jsem strašně krásná a teď to všichni musíte vidět“ čili namísto zajímavých fotek z jejího života vidíte jen… Ji.

Tereza stokrát jinak. Selfie na dvacet způsobů. Teraza po ránu. Tereza večer. Tereza ve středu ráno, v únoru nebo na podzim. Tereza v posilovně a Tereza před zrcadlem.

Samožerství z toho kouká tak, že možná i Kim Kardashian by se nad tím na chvilku zamyslela. Je to sice krásný pohled, ale vsadíme se, že její fanoušky by spíše zajímalo, jak žije, než že si doběhne ráno do koupelny, udělá si lehký make-up a pak se desetkrát cvakne v posteli, jakože se právě probudila a ještě má naaranžované vlasy.

Dělá ta holka vlastně vůbec něco jiného?