Vzteklá, náladová, nafoukaná, protivná a nádherná, to vše je Naomi Campbell.

Její osobní život je známý zejména kvůli vztahům s muži, včetně boxera Mika Tysona a herce Roberta De Nira, a mlácení svých zaměstnanců.

Mezi lety 1998 a 2008 byla modelingová babička obviněna desetkrát ze spáchání násilných činů vůči zaměstnancům, spolupracovníkům a v jednom případě policistům.

Po tom, co vyplatila nezveřejněné částky jako odškodné všem zmláceným zaměstnancům, souhlasila u soudu, že bude navštěvovat kurzy sebeovládání.

V roce 2008 jí bylo zakázáno létat se společností British Airways, a to poté, co napadla policistu v jednom z terminálu letiště.

Naomi se narodila v dělnické čtvrti Streatham v jižním Londýně a vychovávala ji především její babička, která ji evidentně nezvládla a vychovala z ní nesnesitelnou rozmazlenou káču, což dokazuje modelka dodnes, když své problémy se sebeovládáním svaluje na matku.

Její matka cestovala po celé Evropě s tanečním souborem Fantastica a na malou Naomi neměla čas. Ta ji později veřejně obviňovala ze svých špatných nálad a nezvladatelných výbuchů násilí. Prý to způsobuje emocionální trauma z opuštění v době, kdy byla dítě.

Tak určitě, zajímalo by nás, jak by měla Naomi čas projevovat své emocionální trauma někde u pásu…