Kristy má dvě děti a vůbec to na ní nejde poznat. Jen deset dní po porodu má totiž na břiše pekáč buchet. Každá matka by jí mohla jen závidět. A každý se hned ptá: Jak to jenom udělala?

Jednoduše. Během porodu se neválela doma u televize, ale pořád cvičila. Díky tomu měla i hladší porod a netrápily ji žádné zdravotní potíže. „Podruhé jsem rodila absolutně bez komplikací. Nebylo to ani nějak dlouhé a díky mým vypracovaným svalům se mi rodilo mnohem lépe,“ řekla Kristy.

Po prvním porodu si ke cvičení vzala na pomoc svého syna a cvičila s ním. Mohla tak makat na svojí postavě a zároveň trávit čas s ním. Když otěhotněla podruhé, ani na chvíli ji nenapadlo, že by měla přestat cvičit. A to se vyplatilo! Pár dní po porodu byla zase štíhlá a měla břišáky!

„Vím, že každá žena si nemůže dovolit cvičit. Ale když vám je v těhotenství dobře, můžete si to dovolit,“ řekla. Ke cvičení se dostala po prvním porodu. Byla totiž pořád unavená a nezvládala se starat o syna a ještě se věnovat cvičení. Pak ji ale napadlo, že by mohla cvičit s ním. „Oba jsme si to moc užívali. A teď si to užívám i s druhým dítětem,“ dodala šťastná maminka.

Kristy není první maminkou, která ukázala břicho po porodu. Jiná matka ukázala bříško dokonce hodinu po porodu. Psali jsme ZDE.